Гарантія вкладів
01

Гарантія вкладів

Всі вклади клієнтів АТ «СЕНС БАНК» на 100% гарантовані Фондом гарантування протягом дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення чи скасування. Надалі сума відшкодування становитиме не менше 600 тис. грн. Реєстраційний номер учасника Фонду №048 від 02.09.1999 року, свідоцтво №045 від 05.12.2022
Детальніше
Входить в ТОП-10
02

Входить в ТОП-10

Банк посідає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку та входить до десятки найкращих фінустанов країни за обсягом активів. Джерело: дані НБУ, дані компанії станом на 01.10.2022
Рейтинг банку
03

Рейтинг банку

Sense Bank має рейтинг “Висока надійність” від українського кредитно-рейтингового агентства (останнє оновлення 15.12.2022)

Оберіть свій депозит

Умови

aСlub aClub Start З вибором строку Динамічний
Термін від 3 до 24 місяців від 1 до 6 місяців від 14 до 396 днів на будь-який термін
Процентна ставка від 12,50% до 13,50% від 8,50% до 12,25% від 5,25% до 12,75% 4,25%
Мінімальна сума 80 000 грн 5 000 грн 80 000 грн 5 000 грн
Максимальна сума без обмежень без обмежень без обмежень без обмежень
Поповнення Huge Icon Huge Icon Icons Huge Icon
Часткове зняття Icons Icons Icons Huge Icon
Дострокове розірвання Icons Icons Icons Huge Icon
Виплата відсотків щомісячно або капіталізація щомісячно або капіталізація щомісячно або в кінці строку  капіталізація

Вибір депозиту

Сума вкладу, ¤
Виплата відсотків
Додаткові умови

Вкладено
Отримано

Попередження

 1. Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
  - Прибуток, отриманий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.
  - Якщо вкладник отримує пільги або субсидії, то отримання додаткових прибутків може призвести до їх втрати.
  - При зарахуванні коштів на вкладний (депозитний) рахунок відкритий у Банку, Банк, на умовах договору, зобов'язується повернути їх, а вкладник оплатити послуги Банку.
 2. Наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту):
  - У разі несвоєчасного звернення вкладника в банк щодо повернення грошових коштів залучених за договором на розміщення банківського вкладу (депозиту), такий внесок буде пролонговано на той же строк і на тих же умовах, на яких було внесено згідно умов договору на розміщення вкладу, за винятком процентної ставки, яка діє в Банку на дату пролонгації вкладу.
  - У разі відсутності / скасування пролонгації, сума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу.
 3. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 4. Банк не має права вносити зміни в договори укладені з клієнтами в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 5. Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою дистанційних каналів комунікації.
 6. Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.