Мобільний додаток Sense SuperApp

Усі послуги банку в одному додатку

qr-codeСкануйте та завантажуйте додаток
Завантажити додаток
Мобільний додаток Sense SuperApp

Зручні функції

Картка
01

Картка

Онлайн-блокування та розблокування, перевипуск у разі втрати, крадіжки або закінчення терміну — все доступно в Sense.
Швидкі оплати
02

Швидкі оплати

Платежі на користь 3 000 організацій — від комунальних до навчальних. Вибирайте потрібні у вкладці «Платежі». А щоб робити оплати ще швидше, створюйте шаблони операцій та додавайте на робочий стіл. До речі, поповнення мобільного та оплата комуналки — без комісії.
Перекази
03

Перекази

За номером картки або телефону, IBAN або QR-кодом. Просто створюйте QR-код своєї картки та діліться ним, для переказів на ваш рахунок або здійснюйте оплати за QR-кодом: комуналка за квитанцією, обід в ресторані тощо
Сервіс «Зібрати гроші»
04

Сервіс «Зібрати гроші»

Щоб розділити загальний рахунок у ресторані або зібрати кошти на подарунок чи щось інше. Потрібно просто поділитись посиланням на збір або дати відсканувати QR-код. Відправники можуть переказувати кошти з картки будь-якого банку.
Депозити
05

Депозити

Високі ставки, швидке онлайн-оформлення та зручний контроль усіх параметрів: ставка, строк, дата відкриття та погашення, виплата відсотків, історія, договір.
Керування токенами/підписками
06

Керування токенами/підписками

У налаштуваннях можна бачити всі девайси, на які додано вашу картку, і керувати підписками на всі сервіси: хмарні, музичні, геймерські та кіносервіси.
Статистика витрат
07

Статистика витрат

Щоб відслідковувати витрати по категоріями за конкретний період. Обирайте план витрат та переглядайте звіти, а сервіс зі статистики витрат контролюватиме його виконання.
Військові облігації
08

Військові облігації

Цінні папери держави, випущені для підтримки ЗСУ та економіки України під час війни. Майже як депозит, але не в банк, а в країну з гарантованим поверненням грошей з відсотками. Купувати можна 24/7 без комісії. Погашення відбувається повністю автоматично.
Персоналізація
09

Персоналізація

Налаштовуйте мобільній додаток Sense як хочеться. Вибір мови та стилю спілкування, вибір теми (світла/темна), зміна фону робочого столу, власного аватара, налаштування звуків. Для карток: тематичні скіни, щоб оновити дизайн вашої картки у Sense, Apple/Google Pay.
Довідки
10

Довідки

За кредитом, депозитом чи рахунком можна сформувати просто в Sense. Миттєве отримання, збереження, відправлення на E-mail або у будь-який месенджер.
Приєднуйтесь до aClub

Напишіть у поле нижче ваш контакт і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Приєднуйтесь до aClub